Cena: 19.99zł brutto
  Pobierz demo
Liczba pobrań: 2191

Mistrz Matematyki

Nauka tabliczki mnożenia dla dzieci

Nauka tabliczki dla naszych dzieci jest często nudna i żmudna. Dlatego chcieliśmy przedstawić program do nauki tabliczki mnożenia: Mistrz Matematyki. Z nim nauka staje się dużo przyjemniejsza i łatwiejsza zarówno dla dzieci jak i dla nas rodziców.

Jak działa?

Program umożliwia naukę tabliczki mnożenia w zakresie wszystkich podstawowych działań, czyli: dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Możemy zdefiniować dowolną liczbę uczniów, którzy będą korzystali z programu.
Wyniki każdego ucznia są zapisywane indywidualnie i w miarę postępów w nauce możemy dowiedzieć się jakie wyrażenia sprawiają najwięcej trudności.

Mistrz Matematyki umożliwia pracę w kilku trybach.

Tryb nauki

W trybie tym program losuje pozycje z wybranych przez ucznia działań oraz zakresu liczb. Na każdą pozycję uczeń ma nieograniczony czas odpowiedzi. Program zapisuje każdą odpowiedź pod kątem poprawności.

Tryb testu

W trybie tym program losuje pozycje z wybranych przez ucznia działań oraz zakresu liczb. Na każdą pozycję uczeń ma 10 sekund. Tryb ten wymaga od ucznia koncentracji.

Parowanie

Podobnie jak w poprzednich trybach program losuje pozycje z wybranych przez ucznia działań oraz zakresu liczb. Dodatkowa trudność w tym trybie polega na wyborze wyniku.

Tryb powtórki

Tryb powtórki losuje część pozycji spośród tych, które zawierały błędną odpowiedź. Dodatkowo program do wylosowanych działań losuje resztę całkowicie nowych. Dzięki temu uczeń powtarza sobie działania, które sprawiły mu wcześniej kłopot.

Na koniec każdego trybu wyświetlane jest podsumowanie zawierające ilość błędnych i poprawnych odpowiedzi.

Statystyka

Dzięki zapisywaniu odpowiedzi każdego ucznia, program umożliwia obejrzenie wyników ucznia. Na przykład rodzic może w każdej chwili sprawdzić, jakie działania sprawiły dziecku najwięcej problemów.

Podsumowanie

Program Mistrz Matematyki umożliwia skuteczne i proste nauczenie podstaw działań matematycznych każdego dziecka. Dzięki różnym trybom każdy z nas znajdzie odpowiadający mu sposób nauki.

Przykładowe zrzuty ekranu

Okno główne programu

Menu główne w programie Mistrz Matematyki

Tryb nauki

Tryb nauki w programie Mistrz Matematyki

Tryb testu

Tryb testu w programie Mistrz Matematyki

Statystyki ucznia

Statystyki programu Mistrz Matematyki

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem!